Z nagrodami z Jarosławia wrócili członkowie Teatru "Lentylki".

Podopieczni Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie z sukcesami reprezentują instytucję na różnych przeglądach i konkursach. Z nagrodami wrócili m.in. z Jarosławia i Trzcianki.

Nasi młodzi recytatorzy, którzy uczą się pod okiem instruktor Krystyny Czury w Teatrze „Lentylki” przy MDK, wzięli udział m.in. IX edycji konkursu ”Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”. Rywalizacja miała miejsce w piątek (30.09) w Ośrodku Kultury i Sztuki w Jarosławiu. Laureatami tego konkursu w kategorii szkół podstawowych zostali Jakub Wojciechowski (II miejsce) i Weronika Zarosa (III miejsce), a kategorii szkół ponadpodstawowych także Jagoda Skibicka (III miejsce).

Z kolei podopieczni Grażyny Bielec z Teatru Małych Form MDK wzięli udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Romana Brandstaettera w Trzciance. Tutaj drugie miejsce zajęła Małgorzata Stopyra, a wyróżnienia otrzymali Aleksandra Staromiejska, Ewa Głuszyk i Jan Abramowicz. Na scenie zaprezentowali się także Patrycja Szychter i Marian Kowalski.

Gratulujemy recytatorom i ich opiekunom sukcesów!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here