Fot. Archiwum.

W Cieszanowie rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów. Drużyny, które chcą powalczyć o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów mogą już zgłaszać swój udział.

Turniej odbędzie się 15 października (piątek) o godz. 10:00 na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cieszanowie. W rozgrywkach wziąć udział mogą dzieci i młodzież. Turniej zostanie rozegrany w kategorii wiekowej 12-18 lat, bez podziału na drużyny dziewczęce i chłopięce. Drużyny zostaną rozlosowane na grupy i zagrają w systemie każdy z każdym.

Na prośbę mieszkańców Miasta i Gminy Cieszanów, dokonaliśmy pewnych zmian w zasadach turnieju halowego o puchar Juniorów Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów.

1. Turniej został przełożony na dzień 5 listopada (dotychczas 15 października).

2. Rozbito kategorie wiekowe na dwie (dotychczas jedna, łączona).

2. Dopuszczono do udziału dzieci w wieku 11 lat (dotychczas min. 12 lat).

Organizatorzy – Centrum Kultury i Sportu przyjmuje zgłoszenia do 29 października (poniedziałek). Kontaktować się można osobiście w instytucji (ul. Kościuszki 4, Cieszanów) lub mailowo pod adresem sekretariat@ckis.cieszanow.pl. Szczegóły umieszczone zostały w regulaminie dostępnym na stronie internetowej CKiS.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here