Volkswagen użytkowany przez Strzelców z Lubaczowa ma już swoje lata i wymaga generalnego remontu.

Członkowie Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie proszą o wsparcie przy remoncie posiadanego przez nich samochodu. Chcąc dać drugie życie wysłużonemu volkswagenowi, zorganizowali zrzutkę na jego remont.

Jednostka Strzelecka 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie to znana w naszym regionie organizacja o charakterze patriotycznym. Strzelców można zobaczyć nie tylko na wszystkich uroczystościach patriotyczno-religijnych, a także wielu innych wydarzeniach. Młodzi mundurowi służą lokalnej społeczności cały rok. W swojej działalności wykorzystują wiekowego już volkswagena, którego otrzymali dzięki pomocy Starostwa Powiatowego oraz Zespołu Placówek w Lubaczowie. Pojazd wymaga jednak remontu, a Strzelców nie stać na jego sfinansowanie.

Sami nie jesteśmy w stanie uzbierać takiej kwoty tak aby wyremontować nasz pojazd i dalej przez długie lata cieszyć się z jazdy. Jesteśmy organizacją społeczną i wszystkie nasze działania realizujemy za darmo, nasz budżet który opieramy na składkach członkowskich jest za mały i mamy nadzieję na Państwa pomoc. Stan busa powoli uniemożliwia nam poruszanie się nim a remont oraz naprawa blacharska pomoże nam w dalszym działaniu i rozwoju a naszym zamiarem jest zaprezentować nasz pojazd po remoncie już w trakcie obchodów XV rocznicy powstania naszej jednostki które planujemy na listopad. Wierzymy w Państwa pomoc, liczy się każde wsparcie! – czytamy na stronie zbiórki.

Zachęcamy do wsparcia!

Strzelców można wesprzeć poprzez portal zrzutka.pl.

elubaczow.com, hp


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here