Za nami 6. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. Tabeli nadal lideruje Juwenia Cieszanów, która w niedzielę ograła LKS Korzenica.

Zespoły rywalizujące w lubaczowskiej A klasie dotarły już prawie do półmetka rozgrywek rundy jesiennej. Szósta kolejka spotkań, którą rozegrano w w niedzielę (25.09) przyniosła kilka nieoczekiwanych rezultatów. Na uwagę zasługują tu porażki, z trzema bramkami straty, zespołów z Narola i Futor. Ci pierwsi nie podołali Victorii Stary Dzików, a drudzy na własnym boisku ulegli Orkanowi Zapałów.

Za trzy punkty zagrały natomiast zespoły z „czuba” tabeli. Lider z Cieszanowa ograł LKS Korzenica 1:0, dzięki trafieniu Jarosiewicza po asyście Korzeniowskiego w drugiej połowie spotkania. Niewiele jednak brakło, by goście doprowadzili do remisu w doliczonym czasie gry, jednak piękną paradą po strzale zza pola karnego popisał się miejscowym golkiper Szajowski. Zdjęcia z tego spotkania możecie obejrzeć poniżej. Komplet punktów zainkasowała także Gwiazda Wielkie Oczy, która pokonała w Cewkowie tamtejszych Czerwonych.

Sporo emocji było w derbowym pojedynku gminy Lubaczów, w którym Rolnik Wólka Krowicka podejmował Huragan Basznia Dolna. To spotkanie rozpoczęło się od dwóch trafień gospodarzy (Piotr Hanus 7′, Mirosław Kubiszyn 35′) i jednej riposty gości (Mateusz Ważny 37′). W drugiej części oba zespoły dołożyły jeszcze po jednym golu (Grzegorz Furgała 50′, Tomasz Dorota 70′) i ostatecznie to gospodarze cieszyli się z wygranej.

Wyniki 6. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Czerwoni Cewków1-2Gwiazda Wielkie Oczy
Czarni Oleszyce2-2Graniczni Krowica
Zryw Młodów1-2Zalew Stary Lubliniec
Juwenia Cieszanów1-0LKS Korzenica
Victoria Stary Dzików5-2Roztocze Narol
Błękitni Futory0-3Orkan Zapałów
Rolnik Wólka Krowicka3-2Huragan Basznia Dolna

Tabela po 6. kolejce spotkań:

Galeria zdjęć z meczu Juwenii Cieszanów z LKS Korzenica.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here