W piątkowe (23.09) popołudnie na lubaczowskim Rynku podziwiać w działaniu można było mistrza kuchni Tomasza Jakubiaka. Wizyta znanego kucharza w naszym mieście była możliwa dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Lubaczowie.

Tomasza Jakubiaka znają nie tylko fani kulinariów. Polski kucharz, autor książek i juror polskiej edycji programu MasterChef Junior jest rozpoznawalny dużo szerszemu gronu. W ostatnim czasie możemy go oglądać m.in. w materiałach reklamowych Grupy BPS, zrzeszającej banki spółdzielcze z całej Polski. Ambasador marki zachęca, by sprawy bankowe załatwiać po sąsiedzku, czyli właśnie w bankach spółdzielczych. Jego przyjazd do Lubaczowa to zarazem nagroda dla Banku Spółdzielczego w Lubaczowie za aktywność jego Klientów w konkursie „Loteria na okrągło”, w którym codziennie można wygrać o 500 zł, a dodatkowo także 30 laptopów marki Asus i 3 samochody marki Toyota Yaris!

Tomasz Jakubiak na lubaczowskim Rynku nie tylko gotował, ale także ciekawie opowiadał i doradzał oraz częstował stworzonymi przez siebie daniami. Kulinarne spotkanie było także okazją do wręczenia nagród w rozstrzygniętej niedawno loterii AutoLokata 15.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here