Masz ukończone 50 lat i dysponujesz fotografiami z dawnej pracy? Zgłoś je do konkursu i pokaż młodszym pokoleniom, jak kiedyś wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Wracasz czasem z sentymentem do swojej przeszłości, przeglądając przy tym stare, pamiątkowe fotografie? Może wśród nich znajdziesz i takie, które przedstawiają Twoją dawną posadę? Jeśli posiadasz w swojej kolekcji zdjęcia związane z tematem, masz powyżej 50 lat i mieszkasz na terenie województwa podkarpackiego lub lubelskiego to zapraszamy Cię serdecznie do udziału w konkursie.

Aby stać się uczestnikiem konkursu konieczne jest by wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Należy przesłać za jego pośrednictwem maksymalnie 3 fotografie, które przedstawiają Ciebie na stanowisku pracy. Możesz być to Ty w pełnej gotowości do wykonywania obowiązków bądź maszyny, urządzenia, które były charakterystyczne dla tamtych czasów, natomiast dzisiaj są one niespotykane. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 października 2022 r. Natomiast, po rozstrzygnięciu konkursu, wszystkie zdjęcia będą umieszczone w galerii pokonkursowej, gdzie będzie można zobaczyć swoje zdjęcia, ale też i konkurentów.

Zapraszamy do zabawy! Uczestnikom zapewniamy wspaniałe nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (sferakursow.pl), książek i przydatnych gadżetów – informuje redakcja serwisu Aplikuj.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here