Fot. festiwalkresow.pl

Gotujcie się na spotkanie pełne pięknych aromatów i pysznych dań, bo w najbliższy piątek w Lubaczowie gościć będzie mistrz kuchni – Tomasz Jakubiak. Na to smaczne i wyjątkowe wydarzenie zaprasza Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Polski kucharz, autor książek kulinarnych i juror polskiej edycji programu MasterChef Junior zgłębi przed nami tajniki gotowania na żywo pichcąc wyjątkowe dania. Tego dnia unoszące się kuszące zapachy z pewnością zwabią na lubaczowski Rynek niejednego miłośnika dobrego jedzenia. Obok degustacji organizatorzy przygotują dla uczestników także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie może was więc zabraknąć.

Pamiętajcie – start już w ten piątek (23.09) o godz. 14:00 na płycie rynku tuż obok Oddziału Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Wizyta znanego kucharza w Lubaczowie to efekt najnowszej kampanii reklamowej Grupy BPS i przyznanej w jej ramach nagrody dla Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. W ramach tej kampanii ambasador marki Tomasz Jakubiak zachęca, by sprawy bankowe załatwiać po sąsiedzku, czyli właśnie w Bankach Spółdzielczych. Główne hasło kampanii „Załatw to po sąsiedzku!” podkreśla lokalny charakter tych placówek i ich otwartość na każdego klienta.

Zobacz także:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here