Zespół z Futor doskonale otworzył mecz w Baszni Dolnej, ale po końcowym gwizdku to Huragan cieszył się z wygranej.

Za nami 5. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. Wyniki weekendowych meczy sprawiły kolejne zmiany na szczycie tabeli.

Najbardziej emocjonującym spotkaniem piątej kolejki było starcie beniaminka – Huraganu Basznia Dolna z liderem tabeli – Błękitnymi Futory. Mecz doskonale rozpoczęli goście, którzy w ciągu 15 minut strzelili miejscowym dwie bramki (M. Mazurek, A. Łakomy), a koleją dołożyli w 30. minucie gry (M. Mazurek). Wydawało się, że dominacja przyjezdnych przy takim prowadzeniu nie będzie podlegała w tym starciu dyskusji, a tym czasem Huragan strzelił bramkę „do szatni” i w drugiej połowie dopiero zaczął się rozkręcać. Miejscowi dołożyli po wznowieniu gry kolejne trzy trafienia i po końcowym gwizdku to oni cieszyli się z wygranej. Galerię zdjęć z tego meczu możecie obejrzeć poniżej.

Wyrównane spotkanie na szczycie obejrzeli kibice w Narolu, gdzie trzeci w tabeli miejscowy MKS podejmował wicelidera z Cieszanowa. Bramki dla gospodarzy strzelali: Marcin Mazurkiewicz i Paweł Bielec, natomiast dla gości: P. Jarosiewicz (as. M. Korzeniowski), G. Wróbel (as. P. Jarosiewicz), M. Korzeniowski (as. P. Jarosiewicz).

Chcielibyśmy podziękować naszemu bramkarzowi J. Gielarowcowi, który pomimo swojego wieku pomiędzy słupkami broni tak, jak by miał 18 lat i jest dobrym przykładem tego, że w piłce nożnej nie liczy się wiek tylko chęci!! – podsumowuje na swoim profilu nowy lider tabeli z Cieszanowa.

W sumie w weekend w lubaczowskiej A klasie padło aż 40 goli – poznajcie wyniki 5. kolejki spotkań:

Rolnik Wólka Krowicka3-3Czerwoni Cewków
Huragan Basznia Dolna4-3Błękitni Futory
Orkan Zapałów6-1Victoria Stary Dzików
Roztocze Narol2-3Juwenia Cieszanów
LKS Korzenica3-3Zryw Młodów
Zalew Stary Lubliniec4-2Czarni Oleszyce
Graniczni Krowica1-2Gwiazda Wielkie Oczy

Tabela po 5. kolejce spotkań:

Galeria z meczu Huragan Basznia Dolna – Błękitni Futory.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here