MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów odniósł kolejne pewne zwycięstwo w jarosławskiej klasie okręgowej. W 7. kolejce spotkań gorzej poradziły sobie zespoły z Horyńca-Zdroju i Lisich Jam.

Siódma kolejka spotkań jarosławskiej klasy okręgowej niezbyt dobrze rozpoczęła się dla drużyn z powiatu lubaczowskiego. W sobotnich spotkaniach z kolejnymi porażkami musiały pogodzić się zespoły horynieckiego Zdroju i Startu Lisie Jamy. Ci pierwsi doznali porażki 3:1 w Kaszycach, a wynik spotkania zaliczono także do rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. Natomiast jednobramkową porażkę, ze spadkowiczem z czwartej ligi, odnotowali piłkarze Startu Lisie Jamy. Bramkę na wagę trzech punktów dla Piasta Tuczempy w 45. minucie meczu strzelił Jakub Bałanda.

Tempa nie zwalnia natomiast lider tabeli z Lubaczowa. W niedzielne popołudnie MKS HML Pogoń-Sokół pokonał na własnym boisku Huragan Gniewczyna 5:1. W tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się: Bartłomiej Raba (as. Bartłomiej Gliniak), Paweł Hass (as. Maciej Grabowski), Maciej Grabowski (as. Bartłomiej Raba), Bartłomiej Raba (as. Karol Karólak) i Karol Karólak. Jedyna bramka dla gości padła w pierwszej połowie z rzutu karnego, po faulu bramkarza Łukasza Głuszyka. Galerię zdjęć z tego pojedynku możecie obejrzeć poniżej. Przed zespołem z Lubaczowa za tydzień bardzo ważny sprawdzian, bo podopieczni Sokolenki wyjadą do Przeworska, by tam zmierzyć się z Orłem – obecnym wiceliderem rozgrywek.