W piątek (16.09) przy Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyła się kolejna edycja EKOfestiwalu. Organizatorzy przygotowali wiele, nie tylko proekologicznych atrakcji.

W czasie wydarzenia mogliśmy uczestniczyć w licznych warsztatach, konkursach, zabawach animacyjnych i prelekcjach. W okolicy pojawili się liczni wystawcy, a na miejscu można było skosztować leśnych przysmaków. Tradycyjnie, uczestnicy EKOfestiwalu w Lubaczowie mogli wymienić odpady selektywne na sadzonkę drzewka leśnego. Ponadto wystawiony został spektakl „Ekonolulu”, rozstrzygnięto konkurs „Moda z recyklingu” i konkurs na najlepiej napisane dyktando.

Gwiazdą tegorocznego EKOfestialu była pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego ambasadorka Roztocza i ekomody Dorota Gardias – znana fotomodelka, dziennikarka i prezenterką pogody kanałów Grupy TVN.

Galeria zdjęć.

2 komentarze

  1. Drogie dzieci pamietajcie,ze wasi rodzice codziennie OCZYSZCZAJA POWIETRZE DLA LEPSZEGO KLIMATU ,PODWORZAC WASZE TYŁKI SAMOCHODAMI DO SZKOŁY , BO PRZECIEŻ LUBACZÓW TO TAK WIELKA METROPOLIA ZE PARE KILOMETROW TYLKA NA PIECHOTE NIE RUSZYCIE BO CO DRUGIE Z WAS MA NADWAGE!!!!!

  2. Drogie dzieci pamietajcie,ze wasi rodzice codziennie OCZYSZCZAJA POWIETRZE DLA LEPSZEGO KLIMATU ,PODWORZAC WASZE TYŁKI SAMOCHODAMI DO SZKOŁY , BO PRZECIEŻ LUBACZÓW TO TAK WIELKA METROPOLIA ZE PARE KILOMETROW TYLKA NA PIECHOTE NIE RUSZYCIE BO CO DRUGIE Z WAS MA NADWAGE!!!!! Bez urazy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here