Prezentacja psów myśliwskich i ptaków drapieżnych, występ sygnalistów, a także degustacja dziczyzny – to niektóre punkty programu Gali Myśliwskiej, która odbędzie się w sobotę (17.09) w Horyńcu-Zdroju.

O tym, że zbliża się VII Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej informowaliśmy pod koniec sierpnia. Teraz przypominamy o tym wyjątkowym wydarzeniu. Myśliwi z regionu co roku przygotowują dla uczestników wiele atrakcji. Tym razem nie będzie inaczej, dlatego musicie tam być. Znów będzie można zgłębić tradycję myśliwską i przypomnieć sobie jej niezwykłe smaki. Odbędzie się degustacja potraw i rozstrzygnięty zostanie konkurs nalewek. Otwarta zostanie strzelnica wirtualna i łucznicza. Organizatorzy Gali Myśliwskiej nie zapomnieli także o najmłodszych. Dla dzieci dostępne będą stoiska edukacyjne Nadleśnictw, liczne konkursy i inne atrakcje.

Uroczystą galę, jak co roku, rozpocznie Msza Święta Hubertowska w miejscowym kościele zdrojowym, która rozpocznie się o godz. 13:00. Dalsza część uroczystości będzie miała miejsce w Parku Zdrojowym. Szczegóły na plakacie.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here