Branża budowlana obchodziła swoje święto w sobotę (10.09) w Łukawcu. Z tej okazji wiele osób z branży stanęło do konkurencji budowlanych. Kto w Dniu Budowlańca okazał się najlepszy?

Liczyła się nie tylko siła, ale również spryt, perfekcja, technika i cierpliwość. W pięciu konkurencjach wystartowało wiele zawodników. Mur najszybciej ułożył Andrzej Sopel (czas 1 m 17 s). Pięć gwoździ w najkrótszym czasie wbił Paweł Dziki (czas 25,28 s). Z kolei w bloczkach najlepszy okazał się Sylwester Brzyski z czasem 38,19 s, a w konkurencji jenga – Grzegorz Strojny. Natomiast w przeciąganiu liny równych sobie nie miała ekipa Edi Bud.

Dodatkowo dla zawodników jak i uczestników wydarzenia przygotowane zostały kiełbaski z grilla. Obejrzeć oni mogli również wystawę samochodów zabytkowych. Całej imprezie towarzyszyła dobra muzyka.

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Na dzieci w remizie strażackiej czekali animatorzy zabaw. Nie mogło zabraknąć malowania twarzy, gier i zjeżdżalni. Z baloników tworzono zwierzaki i uruchomiono koło fortuny. Odbył się również pokaz farb Kabe, dzięki obklejeniu taśmą ścian garażu w remizie.

Organizatorami imprezy były firmy z Łukawca, którym dowodzą Michał Powroźnik, Krzysztof Gujda, Maciej Kisz, Dariusz Pietrucha i Marcin Szuta. Wsparcia organizatorom udzielili także Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak i firmy, z którymi współpracują budowlańcy przy okazji wykonywania różnych zleceń.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Wielkie Oczy.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here