Zryw Młodów, ku radości miejscowych kibiców w końcu wygrał na własnym boisku.

Zespoły rywalizujące w lubaczowskiej A klasie rozegrały w weekend czwartą kolejkę spotkań. Dzięki „przebudzeniu” Zrywu Młodów, dotychczasowy lider z Narola doznał pierwszej porażki.

Po czterech kolejkach spotkań nie ma w lubaczowskiej A klasie już zespołu bez porażki. Dotychczasowy lider z Narola także zaznał jej smaku, a to za sprawą piłkarzy Zrywu Młodów, którzy po słabym początku sezonu, ku uciesze miejscowych kibiców, w końcu wygrali na własnym boisku. Spotkanie przyniosło sporo emocji.

Cały mecz był dość intensywny, atak za atak. Kibicie zgromadzeni na stadionie nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz był tym ciekawszy z racji warunków panujących na boisku. Stojąca woda nadawała tempa piłce i zarazem potrafiła zatrzymać ją w miejscu- podsumowuje Zryw Młodów.

Swoje spotkania, choć tylko 1:0, wygrały zespoły z Futor i Cieszanowa i dzięki temu wskoczyły na podium tabeli. Pierwszy punkt, dzięki remisowi z Korzenicą, wywalczyli Czarni Oleszyce. Gospodarze po raz kolejny nie są jednak zadowoleni z braku skuteczności swojego zespołu.

Pomimo wypracowanych sytuacji podbramkowych i przewagi w przeciągu całego spotkania remisujemy zespołem z Korzenicy 0:0 – piszą na swoim profilu Czarni Oleszyce.

Wyniki 4. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Czerwoni Cewków2-1Graniczni Krowica
Gwiazda Wielkie Oczy1-0Zalew Stary Lubliniec
Czarni Oleszyce0-0LKS Korzenica
Zryw Młodów3-1Roztocze Narol
Juwenia Cieszanów1-0Orkan Zapałów
Victoria Stary Dzików1-3Huragan Basznia Dolna
Błękitni Futory1-0Rolnik Wólka Krowicka

Tabela po 4. kolejce spotkań:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here