Kolejna porażka zepchnęła horyniecki Zdrój do strefy spadkowej, fot. KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

Za nami 6. kolejka spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. Kolejne pewne zwycięstwo, bez straty bramki, odnieśli piłkarze MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów. Start Lisie Jamy i Zdrój Horyniec tym razem z wysokimi porażkami.

W miniony weekend, spośród drużyn z naszego powiatu, swoje spotkanie jako pierwsi rozgrali zawodnicy z Lisich Jam. Niestety piłkarze Startu nie będą mile wspominać wyjazdu do Przeworska, bo do domu wrócili bez punktów, a do tego z pięcioma straconymi bramki.

Kolejną, trzecią z rzędu porażkę, odnotowali zawodnicy horynieckiego Zdroju. Choć początek spotkania rozpoczął się po myśli gospodarzy, od trafienia Łysakowskiego już w 11. minucie, to goście z Pruchnika odpowiedzieli 16 minut później golem Mikłasza. Zdrój, za sprawą Kamila Pupka, trafił raz jeszcze w 29. minucie, ale na tego gola goście w pierwszej połowie odpowiedzieli dwukrotnie i do szatni schodzili prowadząc jedną bramką. Drugą część spotkania zdominowali przyjezdni, a końcowy wynik to 2:6.

Tempa nie zwalnia natomiast lider tabeli MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów. Tym razem podopieczni popularnego „Soko” urządzili sobie kolejne strzelanie w Torkach. Bramkarza miejscowych pokonywali: Paweł Hass (as. Paweł Hawrylak) w 43. minucie, Jakub Szczybyło (as. Paweł Hawrylak) w 48′, Krystian Basznianin (as. Paweł Hass) w 50′, Jarosław Roman (as. Tomasz Sęga) w 85′ i Michał Kuziemski (as. Tomasz Sęga) w 89. minucie. Lubaczowianie tym samym pewnie, bo z kompletem punktów, liderują w tabeli jarosławskiej „okręgówki”.