Ania Sama & Jarek Jurkiewicz, fot. Klaudia Krupa.

W niezwykle klimatycznej plenerowej scenerii Roztocza wystąpi muzyczny duet Ania Sama & Jarek Jurkiewicz. Plenerowy koncert akustyczny obędzie się w piątek w Czterech Stawach w Rudzie Różanieckiej.

Koncert odwołany!

Cztery Stawy w Rudzie Różanieckiej [Zobacz w mapach Google] zachęcają do przedłużenia lata i zapraszają na klimatyczny koncert plenerowy. W piątek (09.09) wystąpi u nich akustyczny duet Ania Sama & Jarek Jurkiewicz.

Ania Sama to nowa Twarz na Polskiej Scenie muzycznej. W zeszłym roku wydała debiutancki krążek pod tytułem 'Śnienie’, gdzie znalazły się czułe piosenki artystki. Na koncercie pojawi się w duecie z Jarkiem Jurkiewiczem, znanym z duetu 'Jarząbek-Jurkiewicz’ – zagrają akustycznie piosenki z płyty oraz niepublikowane kompozycje – będzie czule, romantycznie, ale i bujająco – informują organizatorzy.

W Czterech Stawach przed i w trakcie koncertu możecie także nieco pobiesiadować. Obiekt oferuje bardzo ciekawe menu dań tworzonych nie tylko z ryb. Dodatkowo w piątki od godz. 16:00 można tu zjeść specjalne danie oraz włączyć się w degustację win.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here