Znana doskonale w naszej okolicy Football Academy Lubaczów ruszyła właśnie z jesiennymi naborami. Szkółka piłkarska tworzy nowe grupy dla 4-latków (rocznik 2018) i 5-latków (rocznik 2017) oraz prowadzi nabory uzupełniające do starszych roczników.

O tym, że aktywność sportowa jest niezwykle ważna, szczególnie dla najmłodszych, nie trzeba nikogo przekonywać. By jednak już na samym początku nie zniechęcić dzieci do regularnego uprawiania sportu, ważne jest by zajęcia były dla nich atrakcyjne i dawały radość. Właśnie na te aspekty kładzie duży nacisk Szkółka Piłkarska Football Academy Lubaczów, która działa u nas już od ponad siedmiu lat.

Obecnie FA tworzy nowe grupy dla 4-latków (rocznik 2018) i 5-latków (rocznik 2017) oraz prowadzi nabory uzupełniające do starszych roczników. Aby zapisać dziecko i skorzystać z dwóch bezpłatnych treningów należy skorzystać z formularza na stronie footballacademy.pl/rodzic/zapisz-sie. Więcej informacji można uzyskać także pod nr tel. 694 290 537.

Oto kilka powodów dlaczego warto zapisać dziecko do Football Academy:
– darmowe dwa pierwsze treningi,
– treningi dwa razy w tygodniu po 60 minut / 90 minut,
– wykwalifikowana kadra trenerska,
– udział w rozgrywkach piłkarskich, sparingach,
– pikniki piłkarskie,
– rodzinna i koleżeńska atmosfera wśród rodziców,
– szkolenie opieramy na zabawie i ciągłym kontakcie z piłką,
– rozwój koordynacji ruchowej oraz nauka techniki piłkarskiej to dla nas priorytet na który zwracamy szczególna uwagę.

Pierwszy trening grupy rocznika 2018 odbędzie się już w najbliższy czwartek (08.09) o godz. 16:00 na Boisku Piaskowiec przy ul. Zielonej w Lubaczowie. Trener prowadzącym będzie Bartosz Grudowski.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here