W najbliższy weekend warto zwrócić się w kierunku sztuki, bo rusza Festiwal Arts of Narol. Organizatorzy zapraszają w dniach 9-11 września na cykl niezwykle klimatycznych spotkań do Centrum Koncertowo-Wystawienniczego, które rozpoczną się zawsze o godz. 20:00.

Już w piątek, z recitalem fortepianowym wystąpi Łukasz Ojdana. W czasie koncertu usłyszymy utwory z jego solowego albumu „Kurpian Songs & Meditations”. W sobotę na scenie wystąpi zespół Joanna Duda Trio, który przypomni dźwięki z płyty „Fumitsuke”. Natomiast w niedzielę najważniejsze i najbardziej znane utwory Jonasza Kofty zaprezentuje Krzysztof Kiljański, znany piosenkarz popowy i jazzowy, zdobywca Nagrody „Fryderyk 2005”. Zasłynął on głównie przebojem „Prócz ciebie, nic” w duecie z Kayah.

Organizatorzy przypominają, że rezerwacja biletów możliwa jest tylko i wyłącznie drogą internetową poprzez kontakt za pośrednictwem facebooka Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu (w zakładce – znajdź bilety) do środy 7 września. W przypadku opłacenia internetowego należy przed koncertem przedstawić wydruk potwierdzenia wpłaty. Bilety można będzie opłacić również przed wejściem na koncert.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here