W najbliższy weekend warto zwrócić się w kierunku sztuki, bo rusza Festiwal Arts of Narol. Organizatorzy zapraszają w dniach 9-11 września na cykl niezwykle klimatycznych spotkań do Centrum Koncertowo-Wystawienniczego, które rozpoczną się zawsze o godz. 20:00.

Już w piątek, z recitalem fortepianowym wystąpi Łukasz Ojdana. W czasie koncertu usłyszymy utwory z jego solowego albumu „Kurpian Songs & Meditations”. W sobotę na scenie wystąpi zespół Joanna Duda Trio, który przypomni dźwięki z płyty „Fumitsuke”. Natomiast w niedzielę najważniejsze i najbardziej znane utwory Jonasza Kofty zaprezentuje Krzysztof Kiljański, znany piosenkarz popowy i jazzowy, zdobywca Nagrody „Fryderyk 2005”. Zasłynął on głównie przebojem „Prócz ciebie, nic” w duecie z Kayah.

Organizatorzy przypominają, że rezerwacja biletów możliwa jest tylko i wyłącznie drogą internetową poprzez kontakt za pośrednictwem facebooka Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu (w zakładce – znajdź bilety) do środy 7 września. W przypadku opłacenia internetowego należy przed koncertem przedstawić wydruk potwierdzenia wpłaty. Bilety można będzie opłacić również przed wejściem na koncert.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here