W najbliższą sobotę 10 września dowiemy się do kogo trafią nagrody XV edycji Loterii Autolokata. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zaprasza na losowanie do MDK, gdzie będzie rozdawał także dodatkowe nagrody.

Już w sobotę dowiemy się do kogo trafią główna nagroda loterii AutoLokata 15, którą jest hybrydowa Toyota Corolla (zdjęcia poniżej) oraz Thermomix, konsole PS5, 70-calowy telewizor Philips oraz dziesiątki innych nagród o łącznej wartości ponad 130 tysięcy złotych. Wszystko wyjaśni się podczas losowania, które rozpocznie się o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Bank Spółdzielczy, który jest organizatorem loterii zachęca do osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Dla osób, które przyjdą na losowanie przygotowaliśmy dodatkowe konkursy niespodzianki. Do wygrania będą miedzy innymi zestawy słuchawek, drobny sprzęt AGD (suszarka, blender) oraz paczki gadżetów – informuje w komunikacie prasowym BS.

Tradycyjnie wyniki losowania będzie można śledzić także na naszym portalu.

Przypomnijmy, że nagrody mogą trafić do osób, które założyły w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie AutoLokatę oraz utrzymały ją i kanał komunikowania się e-Dokument przynajmniej do 15 sierpnia br.

Zobaczcie jak pięknie prezentuje się główna nagroda w loterii.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here