Starosta Lubaczowski ponownie ogłosił konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie. Kandydaci dokumenty aplikacyjne mogą składać do 16 września.

Kandydat musi mieć wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni straż pracy na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy. Nie może być prawomocnie skazanym za przestępstwo popełnione umyślnie. Aspiranci powinni złożyć m.in. pisemne podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem, CV, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i świadectw pracy, informację z Krajowego Rejestru Karnego, aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy i stosowne oświadczenia. Więcej informacji dotyczących rekrutacji znajduje się na stronie powiatu lubaczowskiego.

Wymagane dokumenty należy złożyć do 16 września w zamkniętej kopercie w siedzibie Starostwa Powiatowego (ul. Jasna 1, pok. 9) lub przesłać pocztą tradycyjną.

Obecny konkurs to już drugie postępowanie mające na celu wyłonienie nowego dyrektora lubaczowskiego szpitala. Pierwszy nie został rozstrzygnięty, bo złożona została tylko jedna oferta.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

8 komentarze

  1. i daję głowe sobie uciac ,że zostanie ..cencora, bierny , mierny, ale z pisu….no tak…kierownik magazynu , dyrektor uzdrowiska a wypieprzyli goscia!!….gosc , który niczym sie nie wykazał…poza jednym…jest z pisu!!a ogólnie nie nadaje sie nawet na kierownika magazynu!!a na dyrektora??..bez jaj…no ale zenek dostanie go w torbie….tak jak zenka przywiezli….

  2. Nie opowiadaj bajek. Wszystko będzie bardzo transparentnie przeprowadzone. Po to jest powołana bezstronna komisja konkursowa żeby wszystko przebiegało zgodnie z procedurą. Na pewno żadne sympatie polityczne ani układy nie będą miały wpływu. Zresztą jak dotychczas wszystkie stanowiska były tak obsadzane to dlaczego tym razem miało by być inaczej?

  3. To jest bardzo dobra propozycja. Nie gorsza propozycja to pani Kopacz, ta od dinozaurów i przekopywania ziemi na prawie 2 metry w Smoleńsku. Jest lekarzem, zna się na zarządzaniu, gdyż była premierem, ma kontakty w Europie i jeszcze świetnie wygląda, a to jest dzisiaj ważne (media, prasa) niech obejmie posadę Dyrektora, a będzie o tym głośno.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here