Nadleśnictwo Lubaczów rusza z remontami i inwestycjami. Ogłosiło przetargi m.in. na przebudowę i remonty dróg leśnych, termomodernizację budynku w Sikorówce, montaż fotowoltaiki i wymianę pieców.

W Sikorówce planowana jest termomodernizacja budynku socjalno-biurowego wraz z wymianą źródła ogrzewania. Prace polegać będą m.in. na demontażu istniejącej instalacji wodociągowej wraz z armaturą oraz kanalizacji sanitarnej, przebudowie instalacji centralnego ogrzewania, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, dociepleniu ścian zewnętrznych i stropu. Dodatkowo ruszyć ma budowa instalacji fotowoltaicznej na szkółce Sikorówka i wymiana źródeł ogrzewania w leśniczówkach leśnictw Czerwinki i Nowiny Horynieckie.

Ponadto w leśniczówce Wielkie Oczy przebudowane zostanie wejście. Ułożone zostaną nowe schody i pojawi się podjazd dla osób niepełnosprawnych. Zamontowane zostanie również zadaszenie nad wejściem. Remontami objęte mają zostać także drogi leśne i wybudowane zjazdy na ternie Nadleśnictwa Lubaczów.

Szczegóły dotyczące przetargów znajdują się na platformie zakupowej Nadleśnictwa Lubaczów.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here