W piątek (26.08) o godz. 18:00 w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju wystąpią Golec uOrkiestra, Taraka i The Beckwards. Na występy popularnych grup zaprasza Polskie Radio Rzeszów.

W Horyńcu-Zdroju odbędzie się Koncert Finałowy Radia Biwak. Dziennikarze przez całe wakacje odwiedzali różne miejscowości przedstawiając słuchaczom ich historię, tradycję i kulturę. Teraz na zakończenie trasy pojawią się w Horyńcu-Zdroju. W ramach finału, obok rozmów reporterów z przedstawicielami naszego regionu, odbędą się również koncerty dla publiczności, które będą transmitowane  na antenie Polskiego Radia Rzeszów i radiowym kanale YouTube. Na scenie Parku Zdrojowego wystąpi światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles – The Backwards. Ma on w swoim repertuarze nawet utwory, których sami The Beatles nigdy nie wykonali publicznie.

W Horyńcu-Zdroju pojawi się również polsko-ukraiński zespół muzyczny – Taraka, wykonujący muzykę z pogranicza popu, folku oraz rocka, założony przez Karola Kusa w 2012.

Jednak wyczekiwaną przez większość gwiazdą będzie Golec uOrkiestra – zespół, który zawojował muzyczną scenę w oryginalny sposób łącząc elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu. Grupa znana jest z takich przebojów jak Lornetka, UFO, czy Crazy is my live.

Transmisję z wydarzenia będzie można usłyszeć na żywo na antenie Polskiego Radia Rzeszów i radiowym kanale YouTube. Organizatorem imprezy jest Polskie Radio Rzeszów, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju, partneram Solina Grupa PKL, a sponsorem PGE Obrót S.A.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

  1. O kilkanaście lat za późno na etap kruszenia, tym bardziej zastosowanie metody Osborn’a. Zieleni w horynieckim parku i tak nie brakuje i jest on przykładem świetnego zagospodarowania przestrzeni, co widać po ludziach chętnie tam wypoczywających. Władza? Park robili poprzednicy. Mi się podoba. Co do postu, koncerty na pewno jak zawsze będą udane. Pozdrawiam Siołka i do zobaczenia w piątek.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here