Fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów.

Świetnie zainaugurowały nasze zespoły nowy sezon w jarosławskiej klasie okręgowej. Zespoły z Horyńca-Zdroju, Lubaczowa i Lisich Jam wygrały swoje mecze i zajmują czołowe miejsca w tabeli.

Takiego rozpoczęcia sezonu w jarosławskiej klasie okręgowej dla zespołów z powiatu lubaczowskiego nie było od lat. Nie dość, że w lidze mamy w obecnym sezonie aż trzy drużyny, to wszystkie wygrały swoje inauguracyjne spotkania. Rewelacyjną passę rozpoczęli piłkarze MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów, którzy w sobotę pokonali na wyjeździe Promyk Urzejowice. Goście strzelili miejscowym cztery bramki, tracąc przy tym dwie. Na listę strzelców w MKS-ie wpisali się kolejno: Radosław Hojdak, Piotr Hawrylak (as. Radosław Hojdak), Krystian Basznianin (as. Karol Karólak) i Jarosław Roman (as. Michał Krzemiński, rzut karny).

Także w sobotę na murawę wybiegli gracze Startu Lisie Jamy, którzy sprawili swoim kibicom nie lada niespodziankę ogrywając spadkowicza z Kańczugi. W tym spotkaniu bramki strzelali tylko miejscowi: Maciej Bem, Kacper Kalita, Przemysław Zygarlicki i Bartłomiej Sikora (samobójcza).

Sportowy weekend świetnie zakończyli piłkarze beniaminka z Horyńca-Zdroju, którzy niespodziewanie pokonali bez straty braki spadkowicza z IV ligi. Piast Tuczempy wypadł blado na tle gospodarzy i wrócił do siebie bez punktów. Na listę strzelców w inauguracyjnym spotkaniu wpisali się: Kamil Mazurkiewicz, Dawid Polucha i Kamil Bułas.

Wyniki 1. kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej:

Santos Piwoda1-2Gorliczanka Gorliczyna14 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec3-0Piast Tuczempy14 sierpnia, 17:00
Płomień Morawsko1-2Orzeł Przeworsk14 sierpnia, 15:00
Hetman Laszki2-2Huragan Gniewczyna14 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik0-1Orzeł Torki12 sierpnia, 18:00
Biało-Czerwoni Kaszyce1-2San Gorzyce13 sierpnia, 17:15
Promyk Urzejowice2-4Pogoń-Sokół Lubaczów13 sierpnia, 11:00
Start Lisie Jamy3-1MKS Kańczuga13 sierpnia, 17:00

Tabela po 1. kolejce spotkań:

Za 90minut.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here