Stowarzyszenie Klub Pływacki Rekin Lubaczów rozpoczął nabór do sekcji pływackich na sezon 2022/2023. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz dorośli.

Oferta lubaczowskiego klubu obejmuje następujące zajęcia:

– sekcja pływacka dla osób potrafiących pływać trzema stylami (25 m stylem grzbietowym, 25 m stylem dowolnym, 25 m stylem klasycznym; dowolny skok do wody ze słupka startowego; wyłowienie przedmiotu z głębokości ok 130 cm), treningi odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki, a koszt uczestnictwa to 180 zł za miesiąc,

– nauka pływania dla dzieci od 6 lat w 8-osobowych grupach, treningi we wtorki i czwartki, koszt uczestnictwa to 700 zł za 20 godzin,

– nauka pływania dla dorosłych w 8-osobowych grupach, treningi we wtorki i czwartki, koszt uczestnictwa to 700 zł za 20 godzin,

– pływanie synchroniczne dla osób potrafiących pływać – zajęcia te finansowane są w ramach projektu Ministerstwa Sportu i są bezpłatne. Będą one realizowane w piątek, sobotę i niedzielę.

Nasi trenerzy posiadają uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zgłoszenia prosimy składać w wersji papierowej w siedzibie Klubu tj. MOSIR ul. Sportowa 1 37-600 Lubaczów (Stadion Miejski) do 16.08.2022 r.

Formularz do pobrania–> https://drive.google.com

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 609 023 822.

Zajęcia rozpoczną się 5 września br.

17 komentarze

  • Bredzisz przyjacielu. Basenem kieruje etatowy pracownik UM. Więc żaden konkurs na „dyrektora” nie był potrzebny. Brakuje natomiast ratowników. Może się zgłosisz, choć nie wierzę, że jesteś ratownikiem. Taki nick sobie wymyśliłeś, aby się uwiarygodnić, że niby jesteś z „branży”.

  • Też mnie to bardzo ciekawi, bo z tego co wiem to po złożonej rezygnacji z funkcji zastępcy jaśnie panującego nam Starosty, Pan obecny Dyrektor basenu pracował w Brixton jako operator urządzeń do obróbki drewna. Wcześniej bodajże piastował stanowisko (chyba też dyrektorskie) ds. inwestycji w strefie „Invest in Lubaczow”. To jak to w końcu jest?

   • „Dyrektor basenu”, jak się dowiedziałem, przed objęciem funkcji wicestarosty wziął w UM urlop bezpłatny. Zatem pozostał pracownikiem UM, a dyrektorem to dawno temu był MOS-ie, a nigdy w „strefie”. Nie ma u nas takiej instytucji. Instynkt was zawiódł, zamazani tropiciele afer i przekrętów.

   • Widzę, że jesteś bardzo dobrze poinformowany, tylko szkoda, że nie rozumiesz skrótów myślowych. Dlatego spieszę z pomocą, abyś nie błądził za daleko w poszukiwaniu tropicieli afer i przekrętów. Tutaj chodzi o społeczną uczciwość i etykę, której niekiedy na próżno szukać w miejskim magistracie.

    Z moich informacji wynika, że Paweł Głaz, przed objęciem stanowiska zastępcy Starosty, piastował stanowisko ds. związanych z inwestycjami na terenie tzw. strefy ekonomicznej (m.in. ul. Techniczna) – Biuro Obsługi Inwestora – tak to się AKTUALNIE nazywa. Prawdopodobnie dyrektorskie, był bodajże zastępcą Waldka Zubrzyckiego. Nie jestem tego pewien, więc zaznaczyłem to w moim poprzednim komentarzy słowem „chyba” – gdybyś nie zauważył.

    Swoją drogą… piastując jakiekolwiek stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie, można wziąć urlop bezpłatny, w międzyczasie pracować dla Brixton jako operator maszyn do obróbki drewna, po czym wrócić do UM Lubaczów i awansować na „dyrektora basenu”?

 1. Panie polak2010, był pan kilka miesięcy temu ekspertem ds. awarii Czajki, spuszczając się na całą opozycję. Może wypowiedziałby się coś pan na tematy wyjątkowo bliskie pańskim wartościom, czyli zanieczyszczeń i ścieków – tym razem w Odrze?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here