Rodzinne warsztaty ceramiczne – ruszyły zapisy

0

Wakacje to doskonały czas na rozpoczęcie przygody z ceramiką. Zapraszamy na letnie zajęcia dzieci wraz z opiekunami, które odbędą się 16 i 23 sierpnia w klimatycznej stodole, w obiekcie agroturystycznym SASAKI.

W cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu będziemy się relaksować i lepić z gliny patery, talerze, ozdobne figurki i inne prace, które pozostaną uczestnikom zajęć na pamiątkę lub będą doskonałym prezentem dla bliskiej osoby – informują organizatorzy.

Warsztaty są podzielone na dwa dni, ponieważ wymaga tego proces wytwarzania ceramiki. Na pierwszym spotkaniu, będzie można polepić z gliny. Prace pozostaną do wyschnięcia, ponieważ glina musi bić sucha zanim zostanie wypalona w piecu na biskwit. W drugim terminie uczestnicy zajęć będą ozdabiać i szkliwić swoje wytwory, które ponownie będą wypalane.

Warsztaty są doskonałą okazją, aby zdobyć nowe umiejętności ale również uwolnić swój, głęboko skrywany potencjał.

Cena warsztatów (150 zł za rodzica i dziecko) obejmuje: masę ceramiczna, narzędzia do modelowania i malowania, angoby, farby i szkliwa oraz dwukrotny wypał w piecu do ceramiki. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 605 838 016.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here