Znamy program tegorocznych Dni Lubaczowa, które odbędą się w dniach 12-14 sierpnia. W ramach święta miasta przewidziano rozmaite atrakcje i liczne koncerty.

Dni Lubaczowa rozpoczną się w piątek 12 sierpnia. Tego dnia na Rynku Miejskim pojawią się żarciowozy, a dla najmłodszych w kinie plenerowym wyświetlony zostanie film „Praziomek”. Drugi dzień to m.in. badania profilaktyczne i wzmagania sportowe oraz wieczorne koncerty. Na scenie pojawią się Kashmir, Spectrum, Defenders, Studio Piosenki MDK i gwiazda wieczoru – Łydka Grubasa. Z kolei w niedzielę będzie miał miejsce Festiwal Baniek Mydlanych i koncert zespołu 32 Band.

Szczegóły na plakacie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

8 komentarze

  1. Szkoda że nie ma na scenie żadnej gwiazdy disco polo, to by tzw. Janusz i Halinka mogli se poswietować. Można by jeszcze grilla rozpalić przecież to czynność wpisująca się już w polską tradycję oraz darmowe piwo bez chmielu i słodu jęczmiennego i było by super. A tak rozczarowanie. Pozostaje wrócić do swojego Januszowskiego Gaju i tam świętować dni Stolicy Rozpusty i Hazardu jak mawiają poza granicą dawnych powiatów określając Stolicę Podkarpacia miasto cudów i dziwów, miasto Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here