W ramach aktywności przewidziano m.in. warsztaty makramy.

Gmina Horyniec-Zdrój zachęca do udziału w projekcie Uniwersytet Samorządności. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych zajęć i inicjatyw.

Zajęcia prowadzone będą w sierpniu. Pierwsze szkolenie EDUKIDO ruszy już w czwartek (4.08) o godz. 11:00. Obejmować ono będzie warsztaty z klockami LEGO. Następnego dnia, w piątek (5.08) uczestnicy oddadzą się swojej fantazji artystycznej. O godz. 10:00 rozpoczną się warsztaty MAKRAMA dla dzieci od 7 roku życia, a o godz. 15:00 – STRING ART dla dorosłych.

Natomiast 16 sierpnia (wtorek) organizatorzy zaproszą na „Spotkanie z historią regionu”. W jego ramach o godz. 11:00 odbędzie się zwiedzanie cerkwi w Radrużu. Ruszą także warsztaty plastyczne dla dzieci. Kolejnego dnia (17.08) znów odbędzie się spotkanie. Tym razem dotyczyć ono będzie fotografii. O godz. 17:00 młodzież i dorośli będą mogli zapoznać się z podstawami wykonywania zdjęć. Najsmaczniejsza część projektu ruszy 18 sierpnia. Tego dnia, o godz. 10:00 Koła Gospodyń Wiejskich zgłębią przed uczestnikami tajniki potraw kresów wschodnich.

Projekt zakończy się Wakacjadą. Od 22 do 25 sierpnia dzieci w wieku od 6 lat będą mogły uczestniczyć w cyklu warsztatów i zajęć przygotowanych specjalnie dla nich.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc obowiązują wcześniejsze zapisy. Z organizatorami kontaktować się można pod numerem telefonu 16 631 34 55.

Zadanie pn. „Uniwersytet Samorządności – pobudzić lokalną społeczność do działania” dofinansowano ze środków Województwa Podkarpackiego.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here