Fot. Archiwum Gminy Wielkie Oczy

„Aktywni – kreatywni” – pod takim hasłem 31 lipca, o godz. 14:00 na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Wielkich Oczach rozpocznie się Gminne Święto Sportu. Organizatorzy przygotowując wiele atrakcji zadbają o sprawność ruchową i umysłową uczestników.

W programie pojawił się Turniej Piłkarski „Mistrzowskie sołectwo”. W zmaganiach mogą wziąć udział zespoły z poszczególnych sołectw gminy Wielkie Oczy. Organizatorzy do 25 lipca czekają na zgłoszenia drużyn (kontaktować się można mailowo: ck@wielkieoczy.info.pl lub lstepien@wielkieoczy.info.pl). Nie zabraknie również turniejów piłkarskich dla najmłodszych i konkurencji lekkoatletycznych. Uczestnicy będą przeciągać linę i wezmą udział w biegach w workach oraz z przeszkodami na dystansie 400 i 800 m. Dodatkowo będzie można zagrać w gry wielkoformatowe. Sprawdzeniu podlegać będzie sprawność fizyczna, umysłowa i spryt uczestników konkurencji. Na najlepszych czekać będą nagrody.

W ramach Gminnego Święta Sportu odbędzie się także towarzyskie piłkarskie spotkanie oldbojów w Derbach Gminy Wielkie Oczy. Mecz 40+ odbędzie się na zakończenie sportowych rywalizacji.

Ponadto organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje. Dostępny będzie darmowy plac zabaw dla najmłodszych, catering, wata cukrowa, popcorn. Święto zakończy się rozdaniem nagród i zabawą taneczną z zespołem Hit Hunters.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here