Zastanawiasz się, jak zdobyć wysokie kompetencje językowe? Postaw na naukę języków na uniwersytecie, w którym wykorzystywane są nowe technologie. Zobacz, czym się kierować podczas nauki języków obcych, by uczyć się skutecznie.

Ucz się systematycznie

Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem — dlatego, jeżeli chcesz osiągnąć sukces, musisz być wytrwały i dzień po dniu ćwiczyć swój język. Masz taką szansę np. podczas zajęć organizowanych w ramach kierunku filologia studia zdalne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej.

Poszerzaj swoje kompetencje w kilku aspektach

Ucz się kompleksowo. W nauce języka nie chodzi o to, by uczyć się np. jedynie słówek czy gramatyki, ale, by ćwiczyć język w praktyce. Dobra znajomość języka obcego to także osłuchanie się z językiem i rozumienie treści czytanej. Dlatego dbaj o rozwój językowy w takich aspektach jak: słuchanie, czytanie, pisanie czy mówienie.

Studia na ULT to możliwość kompleksowego rozwoju we wszystkich wskazanych aspektach.

Korzystaj z nowoczesnych technologii

Nauka w dzisiejszych czasach najlepiej przebiega z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu możesz śledzić postępy w swoim rozwoju językowym. Taką szansę daje Ci Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna, która jest miejscem, gdzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań jest na porządku dziennym.

To jedna z tych uczelni, której pracownicy i studenci w trakcie pandemii nie musieli przechodzić szybko i bez planu na naukę zdalną, ponieważ już od początku istnienia tej uczelni nauka zdalna była na porządku dziennym.

Ucz się na własnych zasadach

Dzięki temu, że zajęcia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej odbywają się w formie zdalnej, możesz wygodnie łączyć naukę z pracą i życiem rodzinnym oraz towarzyskim. To Ty wybierasz, w jaki sposób zaangażujesz się w ćwiczenia czy w wykłady.

Ćwicz język w praktyce

Czy wiesz, że abyś nabył odpowiednie kompetencje językowe, musisz po prostu ćwiczyć język w praktyce, najlepiej w kontakcie ze zwykłymi użytkownikami tego języka. Studia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej to możliwość wzięcia udziału w zagranicznych praktykach studenckich, które pozwolą Ci na pełny rozwój i sprawdzenie siebie pod kątem praktycznych umiejętności.

Co daje nauka języków obcych?

Dobra znajomość języka obcego poparta dyplomem studiów wyższych otwiera drogę do kariery zawodowej związanej z językiem. Po takich studiach, zyskując kolejne uprawnienia, możesz zostać nauczycielem, tłumaczem czy pracować np. w biznesie.

To, jak wykorzystasz swoje umiejętności, tak naprawdę zależy już od Ciebie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here