Przed nami Horyniec-Zdrój Art Festiwal [PROGRAM]

0

Już niedługo w Horyńcu-Zdroju ruszy cykl spotkań ze sztuką i jej twórcami. Art Festiwal rozpocznie się 7 sierpnia, a zakończy 16 sierpnia i obfitować będzie w wiele interesujących wydarzeń. Przedstawiamy szczegółowy program.

fot. Krystian Kłysewicz, archiwum.

Organizatorzy na spotkania, koncerty, spektakle, warsztaty, wystawy, kiermasze, prelekcje filmowe i recitale zapraszać będą do Gminnego Ośrodka Kultury, Amfiteatru w Parku Zdrojowych, Gminnej Biblioteki Publicznej oraz do Lubyczy Królewskiej (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego). W programie znalazły się również liczne rajdy piesze.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tegoroczna edycja Festiwalu ma interdyscyplinarny charakter. Program jest bardzo bogaty, a przygotowane atrakcje skierowane są nie tylko do dojrzałych odbiorców, ale także tych najmłodszych. Na uczestników czekać będą pisarze, dziennikarze, muzycy, aktorzy, fotografowie. W tym roku w Horyńcu-Zdroju gościć będą m.in. aktorka Dominika Ostałowska, dziennikarz Michał Ogórek, pisarka Magdalena Skubisz, polonista Jarosław Górski i Izabela Winiarska-Górska, dziennikarz radiowy i telewizyjny Jerzy Kisielewski, muzyk Włodzimierz Nahorny, aktor Maciej Makowski, językoznawca Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil oraz pisarz dla dzieci Grzegorz Kasdepke.

Szczegółowy program znajduje się niżej, na plakacie.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here