W niedzielne (24.07) popołudnie na Rynku Miejskim w Lubaczowie będzie miała miejsce wspólna zabawa pod hasłem „Dzieci – Dzieciom”. Na wydarzenia zaprasza Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”.

W programie wydarzenia m.in. występy artystyczne, plac zabaw z atrakcjami, malowanie tatuaży, trening zumby, karaoke, turniej szachowy i aukcja obrazów.

3 komentarze

  1. Zauważcie, że przez ostatnie lata w Lubaczowie jest bardzo dużo takich wydarzeń kulturalnych dla dzieci i bardzo mnie to cieszy. Przy tak usilnej wręcz agresywnej indoktrynacji dzieci przez środowiska LGBTu wspierany przez lewicę i liberałów, ochrona naszych rodzin poprzez promowanie przez Polski Rząd Prawa naszych rodzin jest bardzo potrzebne.

    • Jesteś prze gość. Nawet z informacji o pikniku dla dzieci robisz tyradę o LGBT 😀 Ten piknik organizaowany jest dzięki lokalnym społecznikom i nie zdziwiłbym się, że gdzieś tam środki z UE też w jakiś sposób się znalazły jak znam to stowarzyszenie. I jak znam tych ludzi to ostatnia rzecz jaką przyjdzie do głowy to, że PiS im pomógł w robieniu tego pikniku. PiS co najwięcej przeszkadza gdyż nakręcił taką inflację, że organizacja takiego wydarzenia to więcej pracy i pieniędzy. Tak PiS ,,pomógł” organizatorom.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here