Dzielnicowy z komisariatu w Oleszycach, w czasie wolnym od służby, zatrzymał w Starym Dzikowie mężczyznę, który dzień wcześniej ukradł samochód. 39-letni mieszkaniec Oleszyc miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło ubiegły poniedziałek w Starym Dzikowie. Dzielnicowy z komisariatu w Oleszycach będąc w czasie wolnym od służby, na jednej z ulic tej miejscowości, zauważył samochód, który dzień wcześniej został skradziony. Funkcjonariusz pojechał za tym pojazdem i zatrzymał go. Za kierownicą siedział znany policjantowi 39-letni mieszkaniec Oleszyc. Od mężczyzny czuć było alkohol. Dzielnicowy o całym zajściu poinformował dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 39-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży pojazdu i kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Sprawca przyznał się do popełnionych czynów. Odzyskany samochód trafił do prawowitego właściciela – czytamy w komunikacie prasowym KPP w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here