Za nami cykl wirtualnych koncertów kapel, które chcą wystąpić na tegorocznym CieszFanów Festiwalu. Teraz przyszedł czas na głosowanie.

Przypomnijmy, że do tegorocznego Przeglądu Kapel CieszFanów Festiwalu zgłosiło się rekordowe 87 zespołów. Po komisyjnej selekcji do końcowego etapu dostało się 10 zespołów. Organizatorzy, by przybliżyć festiwalowiczom przed głosowaniem te formacje, przygotowali specjalny skrót filmowy ich wirtualnych występów.

Teraz rozpoczęło się internetowe głosowanie za pomocą specjalnego formularza, które potrwa do 19 lipca.

Sprawdźcie także co nas czeka na tegorocznym festiwalu?


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Ceny karnetów powinny być najwyżej 150-170 zł a 400 zł w dniu festiwalu to porażka by była. Już od sierpnia grubo ponad 300 zł. Miało być tak tanio z osobą odpowiadającą za promocję. Co to jest ten CFF nie ma słowa Cieszanów, kiedyś był to jeden z najlepszych festiwali w Polsce, a obecnie to podróbka. Ot taki jak dziesiątki np. w Zwierzyńcu. Wstyd. Małe zainteresowanie ludzi, lecz nic dziwnego jak kilku co twierdzi że ziemia jest płaska pisze że to „festiwal na końcu świata”. Pytam gdzie tu jest koniec? czego? Tutaj stąd prowadzą drogi do Europy. Cieszanów jest w Centrum Europy. Może to pomylili z Gorajcem. Przez taką anty promocję nie ma co się dziwić że małe zainteresowanie festiwale. Co będzie gdy okaże się klapą i porażką i dalej trzeba dokładać. Zmienić ekipę bo oni tylko mieszają aby zniszczyć.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here