Musisz zadbać o to, żeby w biurze nie zabrakło wielu ważnych urządzeń, które znacznie ułatwiają wykonywanie kolejnych obowiązków zawodowych. Woda do biura to jeden z niezbędnych elementów, ale tradycyjne butelkowane wersje już dawno straciły swoją popularność. Zamiast tego wybierane są dystrybutory, dlatego poznaj zalety tego rozwiązania.

5 powodów, dla których warto mieć dystrybutor wody

Poprawa koncentracji

Przede wszystkim zwróć uwagę na korzyści, jakie wiążą się z regularnym piciem wody. W końcu jest to jeden z najważniejszych elementów organizmu człowieka. Dlatego jego niedostateczna ilość ma ogromny wpływ na wiele funkcji życiowych. Łatwy dostęp do wody podczas pracy sprawi, że pracownicy poprawią koncentrację, staną się bardziej wydajni i gotowi do kolejnych wyzwań. Tym samym z jeszcze większą chęcią będą wykonywali swoje obowiązki, a do tego poszczególne zadania będą wykonane z większą starannością.

Ekologiczne rozwiązanie

Warto zwrócić uwagę na to, że woda do biura w formie dystrybutora to naprawdę ekologiczne rozwiązania. Jest to związane z tym, że nie musisz już dłużej kupować plastikowe butelki czy duże butle, które zajmują tak wiele miejsca. Poza tym wymaga to regularnego dostarczania kolejnych partii wody butelkowanej. Dlatego dystrybutor bezpośrednio podłączony do źródła wody znacznie ogranicza poziom spalin, które wytwarzają m.in. samochody dostawcze.

Opcja korzystna finansowo

W firmie jeszcze ważniejsze jest to, żeby wybierać rozwiązania korzystne pod względem ekonomicznym. Właśnie z tego powodu popularna jest woda do biura, która wykorzystuje media dostępne w danym budynku. Dokładnie tak jest w przypadku dystrybutorów, ponieważ nie wymagają kupowania kolejnych butelek, zlecania tego zadania pracownikom czy zatrudniania zewnętrznej firmy.

Możliwość wybrania dopasowanej opcji

Zwróć uwagę na to, że dystrybutory do wody to nie tylko spore ułatwienie. Przede wszystkim to bardzo nowoczesne urządzenie, które umożliwia nalanie tak wielu wersji wody. Poszczególne wersje mają do dyspozycji kilka opcji do wyboru np. wodę zimną i ciepłą. Tym samym możesz ją wykorzystać również do zalania herbaty, błyskawicznych zupek czy kawy. Ciekawym rozwiązaniem są również modele z wodą gazowaną lub niegazowaną. Z tyloma możliwościami pracownicy z pewnością zdecydują się na ulubiony wariant.

Nowoczesny dodatek do biura

Względy estetyczne to kolejny atut, jaki warto wziąć pod uwagę, gdy wybierasz dystrybutor. Woda do biura przestanie kojarzyć się z plastikową butelką lub sporych wielkości baniakiem. Zamiast tego otrzymasz elegancki i naprawdę nowoczesny sprzęt w srebrnym bądź czarnym kolorze – dopasowanym do aranżacji.

1 komentarz

  1. U mnie w pracy stoi takie urządzenie do filtrowania wody, ale z niego nie korzystam. Wygodniej mi jak mam pod ręką cisowiankę i szklankę z plasterkiem cytryny. Latanie do takiego urządzenia pochłania zbyt dużo czasu i wybija mnie z rytmu pracy

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here