Fot. KS Zdrój Horyniec-Zdrój

Zespoły rywalizujące w lubaczowskiej A klasie w weekend rozegrały ostatnią kolejkę spotkań sezonu 2021/2022. Horyniecki Zdrój przypieczętował awans wysoką wygraną w starciu z Gwiazdą Wielkie Oczy.

O tym, że to KS Zdrój Horyniec-Zdrój dołączy do Lubaczowa i Lisiach Jam i będzie grał w przyszłym sezonie w jarosławskiej klasie okręgowej wiedzieliśmy już pod koniec maja. Od tamtej pory zespołowi przydarzyła się co prawda porażka z Korzenicą, ale pozostałe spotkania Zdrój wysoko wygrywał. Tak było także w ostatniej kolejce spotkań – w sobotę lider wygrał 4:0 na stadionie Gwiazdy Wielkie Oczy i przypieczętował tym samym wywalczony awans.

Kończymy sezon okazałym zwycięstwem 4:0 po ciężkim meczu w Wielkich Oczach! Bramki dla nas strzelali: K. Kazik, K. Mazurkiewicz, M. Szaganiec oraz K. Pupka. Tym optymistycznym akcentem udajemy się na wyjątkowo krótką przerwę wakacyjną bo już od początku lipca startujemy z okresem przygotowawczym do kolejnego sezonu. Będzie to dla nas sezon wyjątkowy i zdajemy sobie sprawę że również niesamowicie trudny. Jedno możemy obiecać, że damy z siebie wszystko! Bądźcie z nami! Do zobaczenia niebawem! – podsumował na swoim profilu Zdrój.

Na drugim końcu tabeli na remis z Korzenicą zagrała Ruda Rożaniecka. Podział punktów nic jednak nie daje drużynie Roztocza, która w przyszłym sezonie będzie rywalizować na boiskach lubaczowskiej B-klasy.

Wyniki 26. kolejki spotkań:

Gwiazda Wielkie Oczy0-4Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka4-4LKS Korzenica
Zalew Stary Lubliniec0-1Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków6-1Graniczni Krowica
Błękitni Futory3-3Orkan Zapałów
Rolnik Wólka Krowicka2-5Czarni Oleszyce
Victoria Stary Dzików0-1Zryw Młodów

Tabela na zakończenie sezonu:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here