W środę (15.06) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbył się Festiwal „Zaczarowana Serdeczna Piosenka”. Uczestnicy udowodnili, że nie ma nic piękniejszego niż przyjaźń i bycie razem.

Wydarzenie, które zostało zorganizowane po opieką Barbary Guzek i Małgorzaty Szabatowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie, zgromadziło na scenie uczniów lubaczowskiej „Dwójki” i Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach oraz podopiecznych Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach. Muzycznego wsparcia udzielili Agnieszka Kowal, Mariusz Maziarz i Andrzej Kindrat.

Wydarzenie to, to wspaniała, pełna wzruszeń „muzyczna uczta” podczas, której swoim talentem, wrażliwością i serdecznością podzielili się uczestnicy koncertu. Na scenie występując w duetach zaprezentowali utwory stanowiące przekrój polskiej sceny muzycznej. A wzajemne wspieranie się i współpraca stanowiły kwintesencję idei Festiwalu. Świat osób pełno – i niepełnosprawnych jest bardzo podobny. To podobne marzenia, sny, uczucia, tęsknoty. A najważniejsze, aby obok był drugi człowiek, który poda rękę, rozbawi, powie dobre słowo. Bo nie ma nic piękniejszego niż przyjaźń i bycie razem – podsumowują organizatorzy wydarzenia.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here