Przed nami Charytatywny Piknik Rodzinny. W sobotę (18.06) w Lubaczowie na boisku osiedlowym „Piaskowiec” na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. W czasie wydarzenia zbierane będą środki na leczenie Weroniki Tyburczy.

Piknik rozpocznie się o godz. 9:00 turniejem piłki nożnej. O Puchar Burmistrza Lubaczowa walczyć będą mali zawodnicy z roczników 2015-2017. Natomiast po południu, o godz. 15:00 rozegrany zostanie turniej piłki nożnej o Puchar Stowarzyszenia Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju „Osiedla Piaski”.

Ponadto na scenie pojawią się Dziecięcy Teatr „Lentylki”, Grupa Taneczna „Iskierki”, Chór „Canzonetta” i Studio Piosenki. O godz. 16:30 rozpoczną się warsztaty ZUMBA z Fitness-Klub Batuka. Następnie scena należeć będzie do TNT, Spectrum, Crazy Train. Pojawi się Kashmir, Zespół Gitarowy „Gama” i Zespół Chromatic Plus. Otwarta zostanie Wolna Strefa Muzyczna. Nie zabraknie gier i zabaw animacyjnych, dmuchańcow oraz zjeżdżalni. Dla dzieci przygotowane będzie małe co nieco – wata cukrowa i popcorn, a dla nieco starszych – kiełbaska z grilla. Na zakończenie zabawę rozkręci DJ JOHNNY.

W czasie Pikniku zbierane będą pieniądze na leczenie Weroniki Tyburczy mającej wrodzoną wadę niedorozwoju kości udowej lewej nóżki, która jest krótsza o połowę.

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju „Osiedla Piaski”.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here