„Więcej ruchu dla Maluchów” w gminie Lubaczów

1

„Więcej ruchu dla Maluchów” pod takim hasłem zorganizowano II Gminną Spartakiadę dla przedszkolaków. Rywalizacja odbyła się  na boisku sportowym w Lisich Jamach.

Organizatorem wydarzenia było Niepubliczne Przedszkole ,,Kraina Malucha”  w Dąbkowie pod honorowym patronatem Pana Wiesława Kapla Wójta Gminy Lubaczów. W konkurencjach sportowych wzięło udział 6 drużyn ze wszystkich przedszkoli gminnych. Rozgrzewkę przedszkolaków przeprowadziła Mistrzyni Europy w Nordic Walking Małgorzata Kubiszyn. Przedszkola rywalizowały w czterech konkurencjach, a w zmaganiach zawodników wspierały drużyny dopingujące.

Miejsca na podium zajęli:

I  Muchomorki z SSzPzOP w Załużu
II Słoneczka z ZSP w Młodowie
III Sowy z ZSP w Lisich Jamach

Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń, wypełniony dobrą zabawą, słońcem i dziecięcym uśmiechem. Na koniec sportowych zmagań czas umilały animacje prowadzone przez Panią Annę Hawrylak oraz zumba z Panią Mileną Leja. Dziękujemy wszystkim drużynom i opiekunom za udział oraz przygotowanie dzieci do zawodów, a także wszystkim którzy włączyli się w organizację Spartakiady. To kolejne wydarzenie w ramach kampanii prowadzonej przez Gminę Lubaczów promującej sport i aktywny tryb życia pn. „Rusz się…po zdrowie” – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.

elubaczow.com, gminalubaczow.pl

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here