Trwają przygotowania do 9-tych Konfrontacji Amatorskich Zespołów Tanecznych, które odbędą się 26 czerwca w Horyńcu-Zdroju. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 18 czerwca.

Wydarzenie skierowane jest do osób tańczących w zespołach działających w szkołach i ośrodkach kultury z powiatu lubaczowskiego. Występy oceniane będą w grupach wiekowych: 6-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat, i powyżej 15 roku życia. Organizatorzy wprowadzili dwie kategorie. W pierwszej – solo uczestnicy muszą przygotować jedną prezentację do własnego podkładu muzycznego. W drugiej wystąpią zespoły prezentujące taniec nowoczesny, estradowy, towarzyski itp.

W czasie dokonywania oceny jury weźmie szczególnie pod uwagę opracowanie choreograficzne, dobór repertuaru, muzyki i kostiumów, poziom wykonawcy zespołu oraz ogólne wrażenia artystyczne. Nagrody przyznane zostaną w każdej kategorii wiekowej.

Zgłoszenia przyjmuje Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju (ul. J.III Sobieskiego 4, 37-620 Horyniec-Zdrój lub oskultury@gmail.com). Więcej informacji uzyskać można kontaktując z Anną Wojtyszyn (tel. 605 437 033).

Regulamin i karty zgłoszenia dostępne są pod linkiem: www.horyniec.naszgok.pl.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here