Rodzina Rodzine” – to wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (12.06) na lubaczowskim Rynku. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i występów artystycznych. Pojawi się Arka Noego i usłyszymy koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 koncertem dziecięcego zespołu muzycznego „Arka Noego”. Grupa wykonuje piosenki o tematyce religijnej. Znana jest z takich przebojów jak „Święty uśmiechnięty” (Taki duży, taki mały), „Nie boję się, gdy ciemno jest” czy „Na drugi brzeg”. 

Na scenie pojawią się również uczniowie Szkoły Muzycznej w Lubaczowie, którzy wystąpią z programem artystycznym. O godz. 18:00 ruszy licytacja dobroczynna na rzecz uchodźców z Ukrainy. Podczas całego spotkania przygotowane i podawane będą potrawy kuchni ukraińskiej. 

Następnie, o godz. 19:00 odbędzie się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”, którego pomysłodawcą jest Jan Budziaszek – perkusista legendarnego zespołu Skaldowie. Organizatorzy chcą pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Spotkanie zakończy się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

Na wydarzenie zapraszają parafia św. Karola Baromeusza, Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here