W weekend (4-5.05) odbyły się spotkania 31. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów zagrał na remis z Startem Pruchnik, drużyna z Lisich Jam pokonała Czarnych Pawłosiów.

Start Lisie Jamy wygrał w sobotę (4.05) na własnym boisku z Czarnymi Pawłosiów. Do przerwy wynik wynosił jedynie 2-1, lecz w drugiej połowie zawodnicy z Lisich Jam przeważyli i zapewnili sobie wygraną strzelając kolejne dwie bramki. Dwa celne strzały dla Startu oddał Robert Klufas, a po jednym Andrzej Zuchowski i Hubert Ważny. W końcówce pierwszej połowy kontuzji doznał jeden z zawodników gości i konieczna była interwencja służb medycznych.

W niedzielnym (5.05) spotkaniu na własnym stadionie MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów podzieliła się punktami ze Startem Pruchnik. Gola na wagę jednego punktu zdobył Radosław Hojdak tuż przed gwizdkiem, bo w 94. minucie. Czerwoną kartkę otrzymał Maciej Grabowski. Gra na remis nie zadowala klubu z Lubaczowa, ponieważ do końca rozgrywek pozostało zaledwie trzy kolejki, a lider ze Skołoszowa nie zwalnia tempa. Obecnie zespół z Lubaczowa odstaje od niego na trzy punkty.

Wyniki wszystkich spotkań 31. kolejki jarosławskiej „okręgówki”:

LKS Skołoszów2-0KS Szówsko
Sanoczanka Święte4-1Huragan Gniewczyna
MKS Radymno0-0Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl1-2Płomień Morawsko
GKS Orły3-0Orzeł Torki
Łęk Ostrów1-6Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów1-1Start Pruchnik
San Gorzyce2-0Promyk Urzejowice
Start Lisie Jamy4-1Czarni Pawłosiów

Aktualna tabela:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here