W niedzielę (5.06) odbyły się spotkania 20. kolejki lubaczowskiej B klasy. Huragan Basznia dolna wygrał dwucyfrowym wynikiem nad Błękitnymi Zalesie.

Spotkanie pomiędzy Huraganem Basznią Dolną, a Błękitnymi Zalesie odbył się w niedzielę (5.06) na stadionie w Baszni Dolnej. Gospodarze strzelili przeciwnikowi aż dziesięć bramek. Po cztery bramki dla Huraganu strzelili Jakub Tokarz i Michał Szczybyło. Po jednej dołożyli Jarosław Gutkowski i Tomasz Dorota.

Remis padł w meczu LKS-u Miękisz Nowy z LKS-em Tanew Wola Wielka. Do przerwy zespół z Woli Wielkiej prowadził 2-0. W drugiej połowie Konrad Olejarz oraz Kacper Marciniec – zawodnicy z Miękiszu Nowego strzelili na 2-2. Wynik nie zmienił się do końca spotkania.

Legia Oleszyce wygrała 1-0 nad Leśnikiem Płazów. LKS Mołodycz pokonał 4-1 Walter Opakę. Unia Łukawiec w roli gości przegrała z Piastem Antoniki 2-3.