W tym roku Dzień Dziecka dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rudzie Różanieckiej był wyjątkowy. Otrzymały one prezent w postaci nowoczesnego sensorycznego placu zabaw.

Uroczyste oddanie obiektu poprzedziły zajęcia otwarte z integracji sensorycznej dla rodziców, które poprowadziły nauczycielki – Katarzyna Franus i Elżbieta Kudyba. Podczas zajęć pokazano, w jaki sposób dostępne na placu zabaw urządzenia mogą stymulować zmysły i przyczyniać się do wszechstronnego rozwoju najmłodszych.

Później przyszedł czas na uroczyste otwarcie „prezentu” i przekazanie go najmłodszym. Oprócz rodziców w otwarciu uczestniczyli: burmistrz Narola Grzegorz Dominik, przewodniczący Rady Miejskiej w Narolu Krzysztof Szawara, miejscowi radni – Paweł Farion i Mariusz Franus, ksiądz proboszcz Waldemar Górski, Andrzej Michna – właściciel Firmy Remontowo Budowlanej „Baison”, który był głównym wykonawcą oraz Robert Pinkowicz, który z ramienia Urzędu Miasta i Gminy  Narol nadzorował budowę.

Projektantem placu zabaw było Biuro Projektów Inżynierskich PRO-GRESS” Piotra Niedźwieckiego, a pomysłodawcą powstania placu zabaw dyrektor Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej Dorota Wróbel.

Dzieciom bardzo spodobał się plac zabaw i oprócz balonów, które wypuszczono w przestworza, także radosne uśmiechy były najpiękniejszym otwarciem nowego placu zabaw – podsumowują organizatorzy wydarzenia.

Galeria zdjęć, fot. ZS w Rudzie Różanieckiej.

elubaczow.com, Inf. nadesłana


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here