Kresowa Osada w Baszni Dolnej chce udowodnić, że Dzień Dziecka to najszczęśliwsze święto na świecie. Zaprasza więc najmłodszych w niedzielę (5.06) w swoje progi. Dla małych gości przygotowała nie lada niespodzianki.

Wszystkie dzieci odwiedzające Kresową Osadę z całą pewnością poczują, że ten dzień jest wyjątkowy. Wszelkie atrakcje i niespodzianki przygotowane zostały z myślą o najmłodszych. W bogatym programie święta znalazło się wiele ciekawych zabaw, konkursów, warsztatów, pokazów i słodkości. Pojawi się studio teatralne, odbędą się występy artystyczne i otwarte zostanie kino sferyczne. Nie zabraknie ulubionych przez dzieci dmuchańców i malowania twarzy.

Jak widać na poniższym plakacie, bogaty program zapowiada się imponująco, więc nuda odejdzie w zapomnienie i każdy znajdzie coś dla siebie. Ten dzień z pewnością będzie pełen rozrywki i dobrej zabawy. Podaruj swojemu dziecku niezapomniane chwile, które przyniosą mu wiele szczęścia i radości. Przyjedź z nim w najbliższą niedzielę do Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

Materiał partnera

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here