Jaki prezent podarować swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka? Nowe zabawki, a może słodycze? Najlepszym upominkiem może okazać się wspólnie spędzony czas. Chcąc, by był on atrakcyjny warto w niedzielę, 5 czerwca wybrać się do Kresowej Osady w Baszni Dolnej, gdzie na najmłodszych od godz. 12:00 czekać będzie sporo niespodzianek.

W programie znalazły się występy studia teatralnego Krak-Art „Czarnoksiężnik OZ-on”, Studia Piosenki z MDK w Lubaczowie i grupy tanecznej z Zespołu Szkół Publicznych w Młodowie. Zobaczyć będzie można także prezentacje taneczne grup dziecięcych działających przy GOK Lubaczów. Odbędzie się również koncert piosenek z bajek i baśni. 

Dodatkowo w Kresowej Osadzie zainstalowany zostanie mini tor wyścigowy dla samochodów zdalnie sterowanych, ruszą zajęcia kulinarne „Słodka babeczka” oraz warsztaty zumby z Fitness Klub „Batuka”. Swoje miejsce znajdą Kino Sferyczne, Dmuchany Park Rozrywki i Dziecięcy Plener Malarski.

Ponadto do wspólnego spędzenia czasu zachęcać będzie animator zabaw „Kropka” z Przemyśla. Nie zabraknie malowania twarzy, gigantycznych baniek mydlanych, gier i zabaw ruchowych oraz słodkich stoisk Kół Gospodyń Wiejskich. Najmłodsi będę mieć także okazję na spotkanie z Myszką Miki.

Dla rodziców i nie tylko w godz. 12:00 – 20:00 czynna będzie restauracja. W karcie znajdą się starannie dobrane dania kuchni regionalnej i kresowej. 

Podaruj swojemu dziecku niezapomniany dzień, który przyniesie wiele szczęścia i radości. Przyjedź z nim w najbliższą niedzielę do Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here