Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? A może projektujesz swój ogród? Przyjdź na Dzień Otwarty w UniDekor w Lubaczowie. W piątek 3 czerwca poznasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, zapoznasz się z najnowszymi trendami i dokonasz zakupów materiałów budowlanych w promocyjnych cenach.

Kto z nas nie marzy o domu czy mieszkaniu pełnym radości, miłości i ciepła? Przy budowie domu bardzo ważny jest dobór odpowiednich materiałów. Urządzanie ogrodu to również spore wyzwanie. Warto więc zasięgnąć porad specjalistów. Oni będą do dyspozycji w piątek 3 czerwca. W UniDekor w Lubaczowie będzie można skorzystać z doradztwa fachowców z branży budowlanej. Ponadto będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami, umówić się na usługi brukarskie i zgłębić szeroką ofertę sklepu. Na ekspozycji znajdują się m.in. kostka brukowa, systemy kominowe, kręgi betonowe, pustaki keramzytowe i pianowe oraz bloczki fundamentowe.

Do Dnia Otwartego przyłącza się firma STYROBUD, dlatego w sklepie pojawi się promocyjna cena kostki brukowej 6 cm kolor mix. Wynosić ona będzie jedynie 49,00 zł za m2 brutto.

UniDekor – Fabryczny Skład Budowlany
37-600 Lubaczów, ul. Handlowa 6
tel. 729 960 033, 729 963 070

UniDekor – Usługi Brukarskie
tel. 534 880 408

Uni-Dekor – Fabryczny Skład Budowlany

Handlowa 6, Lubaczów

Dom i budownictwo

Materiał promocyjny

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here