Za nami spotkania 30. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. W weekend (28-29.05) MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów wygrał z Santosem Piwoda, a Start Lisie Jamy wysoko przegrał z Promykiem Urzejowice.

W niedzielę (29.05) MKS HML Pogoń Sokół Lubaczów zagrał na wyjeździe z drużyną Santosu Piwoda. Bramkę otwierającą zdobyła drużyna z Piwody, lecz Pogoń nie odpuszczała i kilka minut później głową strzelił Radosław Hojdak. Do przerwy utrzymał się remis 1-1. W drugiej połowie dwie bramki zdobyli zawodnicy Pogoni-Sokoła – Jarosław Roman oraz Michał Krzemiński, co dało zwycięstwo 3-1 drużynie z Lubaczowa.

Dobrą passę zespołu z Lisich Jam przerywa Promyk Urzejowice. Mecz 30. kolejki pomiędzy drużynami odbył się w sobotę (28.05) na boisku w Urzejowicach. Gospodarz zdołał strzelić aż pięć bramek, a Start Lisie Jamy nie odpowiedział ani jedną. Mecz zakończył się wynikiem 5-0.