Fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów.

W środowe (25.05) popołudnie zespoły rywalizujące w jarosławskiej klasie okręgowej rozegrały 29. kolejkę spotkań. Zespół z Lubaczowa wygraną zapewnił sobie w samej końcówce, a Start Lisie Jamy zagrał na remis.

MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów podejmował na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej drużynę LKS Orzeł Torki. Boisko początkowo sprzyjało gościom, którzy otworzyli wynik w 14. minucie spotkania. Na odpowiedź gospodarzy trzeba było czekać aż do 53. minuty. Wtedy to do bramki gości trafił Jarosław Roman. Kiedy już wydawało się, że spotkanie może zakończyć się podziałem punktów, to na 5 minut przed końcem gospodarze strzelili gola na wagę wygranej. Jego autorem był Joachim Tworko. Niestety gracze z Lubaczowa zainkasowali także 4 żółte kartki.

Z kolei zespół Startu Lisie Jamy podejmował na własnym boisku MKS Start Pruchnik. Tutaj to także goście otworzyli wynik za sprawą gola Daniela Ostrzywilka w 20. minucie spotkania. Gospodarze zdołali jednak odpowiedzieć tuż przed przerwą. Do bramki gości trafił Hubert Ważny. Po przerwie miejscowi kibice goli już nie zobaczyli i zespoły podzieliły się punktami. Mecz był dość ostry, bo arbiter po żółty kartonik sięgał aż 10 razy. Dwie kartki zobaczyli gracze z Lisich Jam.

Wyniki 29. kolejki spotkań:

Sanoczanka Święte2-2KS Szówsko
MKS Radymno0-1LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl1-3Huragan Gniewczyna
GKS Orły1-0Granica Stubno
Łęk Ostrów0-2Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów2-1Orzeł Torki
San Gorzyce5-2Santos Piwoda
Start Lisie Jamy1-1Start Pruchnik
Czarni Pawłosiów0-3Promyk Urzejowice

Aktualna tabela:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here