Za nami 28. kolejka jarosławskiej klasy okręgowej. Spotkania odbyły się w weekend (27-28.05). MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał Płomień Morawsko, a Start Lisie Jamy ograła Santos Piwoda.

W sobotę (21.05) MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów zagrała na wyjeździe przeciwko Płomieniowi Morawsko. Mecz zakończył się wynikiem 2-0, a bramki dla Lubaczowa zdobyli Michał Krzemiński już w 23. minucie oraz Piotr Hawrylak w 46. minucie. Pogoń zdobywa kolejny komplet punktów i ma ich obecnie sześćdziesiąt cztery. Po tej kolejce lider ze Skołoszowa nadal jednak utrzymuje jednopunktową przewagę.

Start Lisie Jamy swój mecz 28. kolejki rozegrał w niedzielę (22.05) i zmierzył się w nim z Santosem Piwodą zajmującym trzecie miejsce w tabeli. Dwie pierwsze bramki dla zespołu z Lisich Jam strzelił Kamil Pytel w 33. i 36. minucie. Kolejne dwie dołożyli Hubert Ważny oraz Kacper Kalita. Honorową bramkę drużyna z Piwody zdobyła w 78. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla Startu Lisie Jam. Postawa drużyny w rundzie wiosennej sprawia, iż zespół z gminy Lubaczów sukcesywnie pnie się w tabeli.