W niedzielę (22.05) rozegrano spotkania 22. kolejki lubaczowskiej A klasy. Lider z Horyńca pewnie wygrał spotkanie z Roztoczem Rudą Różaniecką. W derbowym pojedynku Młodowa z Krowicą minimalnie lepsi przyjezdni.

KS Zdrój Horyniec-Zdrój nie dał szansy ostatniej drużynie w tabeli i ograł Roztocze Rudę Różaniecką aż 7-0. Dzięki wygranej lider odskakuje drugiej drużynie w tabeli na pięć punktów.

Błękitni Futory, którzy po ostatniej kolejce na chwilę zbliżyli się do objęcia pierwszego miejsca, tym razem podzielili się punktami z LKS-em Korzenica. Starcie miało miejsce na stadionie w Futorach i zakończyło się wynikiem 2-2. Bramki dla wicelidera zdobyli Dariusz Źrałka i Karol Kudyba.

Gwiazda Wielkie Oczy przegrała z Victorią Stary Dzików przez co spadła na piąte miejsce w tabeli. Jedyną bramkę dla zespołu z Wielkich Oczu strzelił Kamil Kuchta. Jednak to drużyna ze Starego Dzikowa przeważyła wygrywając 3-1. Victoria zdobyła kolejne punkty, które mogą zdecydować o utrzymaniu zespołu w lidze.

Graniczni Krowica na niedzielnym wyjeździe pokonali Zryw Młodów. W derbach gminy Lubaczów padł tylko jeden gol i to Daniel Hałus strzelając w Młodowie dla zespołu gości zadecydował o wyniku spotkania. Poniżej możecie obejrzeć naszą fotorelację z tej potyczki. Rolnik Wólka Krowicka pokonał 6-2 Juwienię Cieszanów, Czarni Oleszyce w roli gospodarza wygrali z Orkanem Zapałów 2-1, a Czerwoni Cewków na własnym boisku ograli Zalew Stary Lubliniec 2-1.

Wyniki wszystkich spotkań 22. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Ruda Różaniecka0-7Zdrój Horyniec
Czerwoni Cewków2-1Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Futory2-2LKS Korzenica
Rolnik Wólka Krowicka6-2Juwenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików3-1Gwiazda Wielkie Oczy
Zryw Młodów0-1Graniczni Krowica
Czarni Oleszyce2-1Orkan Zapałów

Aktualna tabela:

Galeria zdjęć z meczu Zrywu Młodów z Granicznymi Krowica.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here