Tylko do 25 maja organizatorzy przyjmują zgłoszenia do KWIETNEGO BIEGU. W tym roku przybierze on formę biegu i rajdu rowerowego, wzbogaconego o marsz Nordic Walking.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch formułach. Pierwsza ruszy 3 czerwca. Skierowana zostanie głównie do dzieci i młodzieży szkolnej. Uczestnicy wyruszą w trasę biegnącą przez Krowicę Samą do „Pięciu sosen” (ok. 8 km). Z kolei druga adresowana będzie do osób dorosłych i odbędzie się 5 czerwca w formule biegu i marszu Nordic Walking. Organizatorzy dla uczestników przygotowali dwa warianty trasy do wyboru. Uczestnicy będą mogli pokonać 10 km (na trasie Borowa Góra – Czerwona Figura) lub 17 km (na trasie Borowa Góra – Czerwona Figura – „trzy dęby”- Czerwona Figura – Borowa Góra). Zawody zakończą się ogniskiem integracyjnym i loterią fantową. Szczegółowy program znajduje się na stronie gminy Lubaczów.

Myślą przewodnią KWIETNEGO BIEGU 2022 są Słowa Ojca Świętego Jana Pawła II: „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością”.

Zgłoszenia uczestników przyjmuje Anna Janczura (Urząd Gminy Lubaczów, ul. Jasna 1  tel. 16 632 16 84, a.janczura@gminalubaczow.pl) do 25 maja 2022 r.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here